На сайте проводятся технические работы. Комментарии к фильмам/сериалам/передачам/новостям временно не работают. Приносим извинения за доставленные неудобства.
Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Понедельник, 9 февраля
2345678 
пнвтсрчтптсбвс 
9101112131415 

на весь день
 Время:  03:26
   



Каналы: украинский базовый
   
   составить свой набор
 

новости телевидения


Українки – це ексклюзив, який зараз створюється: ведуча СТБ Надія Матвєєва про жіноче обличчя війни

11.08.2023

Українки – це ексклюзив, який зараз створюється: ведуча СТБ Надія Матвєєва про жіноче обличчя війни

Українські жінки – не тільки доньки, матері, дружини. Вони – сміливі, сильні особистості, які щодня застосовують всі свої професійні навички, аби наблизити час нашої перемоги.

Ведуча проєкту СТБ "Позивний Надія" Надія Матвєєва про це знає не з чуток, адже під час знімань надихнулась кожною з героїнь. Деталями роботи над проєктом та думками про роль жінки під час війни ведуча поділилась в інтерв’ю для "Слава +". Надія відзначила, що "Позивний Надія" – проєкт про сильних жінок, які, зустрівши повномасштабне вторгнення, змінили своє життя таким чином, щоб бути максимально корисними для українців.

"Я прямо наполягаю на тому, що українські жінки – це ексклюзив, який зараз створюється. Вони на собі несуть величезну відповідальність і при цьому вміють дбати, любити, розвиватись. Це щось неймовірне", – сказала ведуча.

"Кожна з історій героїнь проєкту – унікальна, – поділилась Надія – Наприклад, акушерка з Чернігова 42 дні разом з жінками, які народжували в пологовому будинку, провела в бомбосховищі. Вона про них дбала. А в цей час її родина знаходилась в окупації. Або артилеристка – дівчина, яка обрала військову кар’єру. А потім подала заяву, щоб її перевели до Бахмуту, аби помститися за свого двоюрідного брата, який там загинув. Або дівчина, яка працювала до повномасштабної війни відомою рестораторкою і організовувала прекрасні свята, а потім переїхала на Західну Україну і стала опікуватись дітьми".

"Я вдячна долі, що саме я знадобилась в той момент, коли настав час і потреба зробити цей проєкт, показати жіноче обличчя війни. Це були складні зйомки, ми почали роботу ще взимку. Працювали і в холоді, і в екстремальних умовах. Навіть через це я почувалась щасливою, що дотична до цього процесу. Кожного разу мене дивувала не просто сила жінок, а усвідомлення, що вони не можуть інакше. Ось, наприклад, снайперка, яка жила на Балі до початку повномасштабного вторгнення і могла й далі там знаходитись, одразу повернулась в Україну. За власні кошти купила снайперську гвинтівку і зараз на фронті", – підсумувала ведуча.

Дивіться повний випуск за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=FrKWqYqKjtQ


Комментариев: 0      Версия для печати  версия для печати


Другие новости раздела:

Як його взяли на телебачення? Він ніякий!: Андрій Черепущак – про гієн українського шоу-бізнесу"Як його взяли на телебачення? Він ніякий!": Андрій Черепущак – про "гієн" українського шоу-бізнесу // 09.02

Американський телеканал Newsmax оголосив про запуск української редакції // 09.02
Какой раскладной диван подойдёт для семьи с детьми // 08.02
Запасаюсь "резинами": як Фіма Константиновський готується до зйомок // 04.02
Канал 2+2 покаже документальний фільм "Тіні на межі" // 04.02




комментарии к новости     всего комментариев: 0
Table 'vsetv.articles_interactive' doesn't exist
Ваше мнение о новости :
Ваш ник: В ваш ник будут добавлены слова "гость сайта"
Текст Вашего сообщения должен содержать не менее 20 букв. Разрешено использовать не более 50% латинских букв.
Запрещено добавление рекламных сообщений, сообщений, которые не имеют информационной нагрузки и не касаются темы.
Все правила
Я соглашаюсь с правилами добавления сообщений.

 
Последние новости:

"Як його взяли на телебачення? Він ніякий!": Андрій Черепущак – про "гієн" українського шоу-бізнесу // Украина

Американський телеканал Newsmax оголосив про запуск української редакції // Украина

Какой раскладной диван подойдёт для семьи с детьми // Украина

Запасаюсь "резинами": як Фіма Константиновський готується до зйомок // Украина

Канал 2+2 покаже документальний фільм "Тіні на межі" // Украина

все новости









главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2026 Телевизионный портал ВсёТВ

Сервис EPG для ТВ-провайдеров  |  Телекомпаниям  |  Реклама на сайте

Обратная связь  |  Вакансии
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.